Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Zmiana szansy na wejście danego Bonu.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prob to tam są procenty? jak ustawie prob 100 to ten bon za kazdym razem wejdzie?

//nieregulaminowa sygnatura
//BR3ND

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

To jest tak samo jak w "refine_proto". Tam jest "prob" na % ulepszania, a tutaj na % wejścia. Później dam Like bo mam limit ;s

eschra.jpg



Immortal-Metin - Już niedługo :)


Zapraszam!


Opublikowano

Jeżeli ktoś zna angielski na poziomie podstawowym i zna słowo 'probably' to pewnie wie o tym od dawna ale like'a dostaniesz.

 

umarł

Opublikowano

Masz like zawsze ktos moze nie wiedziec jak to się zmienia. Roznie bywa :P

[center][img]http://oi42.tinypic.com/2evrhgx.jpg[/img][/center]

Opublikowano

jeszcze trochę i każdy serwer będzie taki sam...

 

ogólnie mówiąc każdy który trochę się zna na MySQL powinien to wiedzieć, no ale zawsze tak jest,

 

Przydać się przyda, chodź te procenty według mnie najlepiej wyglądają jak nikt ich nie rusza

 

Za fatygę masz tego plusa :)

bijons.jpg


Pomogłem daj Lubię To!


Opublikowano

nie no plus za pracę bo naprawdę dużo osób nie wiedziało jak się to robi ja w sumie też

xD

 

NO CÓŻ WIDZĘ PIERWSZY RAZ DZIEWCZYNĘ TAK ZAINTERESOWANĄ TĄ GRĄ

Opublikowano

Chciałam dodać, że najlepiej nic nie grzebać , no ale można . Dlatego napisałam tego TuTka . Może ktoś spróbuje ? Sprawdzi czy działa ? :) Osobiście patrzyłam, dałam 80% na wejście bonu i za każdym razem mi wchodził.

Opublikowano

Laska a tyle wie nie wierze ;D

 

to ja nawet tyle nie wiem

 

Jesteś moją ulubienicą (huehue)

 

Like leci ;]

 

 

 

@topic no i git o to mi chodziło a nie latam po całym SQL

sygnafranc.png

Opublikowano

no właśnie ustawiłem 1% i jakoś się nic nie stało wszystko gra a inne miałem np na 30 % na czym ten bug polega?

Pewnie znów coś wymyśla, wiesz jak to jest z babami. ;D

Spróbuj na dłuższą metę 1% i z 100%.

Opublikowano

Boże. Czy ona napisała że "będzie bug" czy "może". Napisała "może" co kompletnie zmienia sens zdania. Czytajcie ze zrozumieniem....

eschra.jpg



Immortal-Metin - Już niedługo :)


Zapraszam!


Opublikowano

Boże. Czy ona napisała że "będzie bug" czy "może". Napisała "może" co kompletnie zmienia sens zdania. Czytajcie ze zrozumieniem....

Tylko, że ma to taki sens jak:

gdy zrobisz kupę "może" umrzesz. Więc nie musisz tak jej bronić. ;D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...